טכנאי מזגנים בקירור שלומי

טכנאי מזגנים בחברת קירור שלומי מוסמכים ובעל ניסיון מקצועי. וותק בתחום המזגנים וניסיון רב של שנים. אם אתם זקוקים לתיקון מזגן בבאר שבע, טכנאי מזגנים בבאר שבע, אופקים, נתיבות,שדרות, מיתר, להבים, עומר והסביבה. ובערים: קרית גת, אשדוד, יבנה, גן יבנה, רחובות, גדרה, חולון, בת ים וראשון לציון. צרו קשר 052-3336733  וטכנאי יגיע אליכם בשירות מהיר אמין ומקצועי ובמחיר סביר.

כיצד פועל המזגן?

מזגן הוא הינו מכשיר חשמלי המספק קירור וחימום בזמן הפעלתו, המכשיר בנוי משתי יחידות מעבה יחידה חיצונית  ומאייד הפנימי שתיהם מתחברים בעזרת 2 צינורות נחושת שדרכם עובר הגז  ובנוסף כבל חשמל עם רגש חורף הנקרא TH3 צינור לניקוז המים שנוצרים מההתעבות בחלק הקר, במאייד נמצא הפיקוד כרטיס אלקטרוני המפעיל את כל פעולות המזגן, אליו מתחברים פלגים של חלקים שונים מנוע מאיץ שמורכב עליו המניפה שמפזרת את האוויר,עינית שמקבלת אות פקודה  מהשלט הפעלה, סוללה שאליה מגיע הגז כנוזל,רגש אויר חוזר TH1 + רגש מתכת דבוק לצינורות הפנימיים TH2, במעבה נמצא המדחס שדוחס את הגז למנוע יש בחד פאזי מתנע קבל, מנוע מאוורר שמונע בעזרת קבל המפזר את האויר החוצה, משאבת  חום שעליה מורכב סולנואיד (סליל חשמלי) המשמשת למעבר חום בעת הדלקת המזגן בחורף, סוללת מעבה בה עובר הגז החם בלחץ גבוה ועובר דרך הקפילר להורדת הלחץ, עוצמת המזגן נמדדת ביחידות BTU יחידת BTU אחת, השווה ל-1,055 ג'אול.

 

טכנאי מזגנים

אנו מספקים שירות טכנאי מזגנים לכל המזגנים הביתיים ולכל החברות במשק - לצפייה ברשימת החברות לחץ כאן 

מדוע מתקלקל המזגן?

מזגנים אלו מתקלקלים כתוצאה מבלאי, חוסר טיפול (ניקוי) עם חומרים הנדרשים בזמן הצורך ולכן מצריך הזמנת טכנאי מקצועי עם ניסיון, כלים מתאימים וחלקים מקוריים בכדי לטפל במזגן "בקירור שלומי" אנו מחזיקים את חלקי החילוף המתאימים לכל המזגנים ומבצעים טיפולים יסודיים על ידי טכנאי מזגנים וותיק שמאבחן את שורש הבעיה.

רוב התקלות במזגנים הם:

* המזגן לא נדלק
* המאיץ לא מפזר אויר
* מוציא אויר אך לא קר
* מקפיץ את החשמל
* המזגן עושה רעש
* מקרר לא מספיק
* היחידה החיצונית לא נדלקת
* השלט לא מגיב
* המזגן לא מחמם
* קרח על צנרת הגז בחוץ
* נזילת מים
להזמנת שירות מקצועי ואמין של טכנאי מזגן צרו קשר 052-3336733