טכנאי תנורים בקירור שלומי

טכנאי תנורים ב"קירור שלומי" טכנאים מוסמכים בעלי ניסיון מקצועי וותיק בתחום תנורי אפיה הביתיים צבר את  ניסיונו במשך שנים בתיקוני כל סוגי התנורים עם לקוחות באזור הנגב אם אתם צריכים תיקון תנור אפיה בבאר שבע, אופקים, נתיבות, שדרות, מיתר, להבים, עומר והסביבה צרו קשר 052-3336733
מענה טלפוני בשעות הפעילות טכנאי תנורים יגיע אליכם עם שירות מהיר בזמן המתאים לכם.

אנו מספקים שירות טכנאי תנורים גם בערים:
קרית גת, אשדוד, יבנה, גן יבנה, רחובות, גדרה, חולון, בת ים וראשון לציון

ממה מורכב תנור האפיה?

תנור אפיה הוא הינו מוצר חשמלי המורכב מחלקים מסויימים המשמשים למטרת הפעלת תנור, גופי חימום ממוקמים בחלק  העליון ובחלק התחתון של התנור בנוסף יש גוף חימום טורבו באמצע.

כל אחד מהגופים נשלט על ידי מפסק בורר תוכניות (סלקטור) תרמוסטט מעלות הטמפרטורה המבקר את חום החלל באמצעות רגש המושחל לתוך תא האפיה על פי הטווח שאליו הוא כוון.

דלת זכוכית שלרוב נפתחת כלפי מעלה רמת האטימות שלה גבוהה יותר, מנורת תאורה העומדת בחום של 300 מעלות, טיימר זמן יש אנלוגי ויש דיגטלי המודיע על זמני העבודה.

מנוע מאוורר המפזר את החום בחלל הפנים, יש תנורים עם מאוורר חיצוני הנועד בכדי לקרר את התנור בכך שהוא מוציא את החום עם פתחי כונס כלפי מעלה, תרמוסטט הגנה לתנור וויסוט החום בימטל.

טכנאי תנורים

אנו מספקים שירות למגוון רחב של מותגים וחברות של תנורי האפיה  - לחץ כאן לצפייה ברשימת החברות 

התקלות הנפוצות בתנורי אפיה הן:

גוף לא מחמם * מקצר את החשמל * ריח של שרוף * המאוורר טורבו אינו מפזר חום * בורר מצבים אינו מגיב * זכוכית הדלת נשברה * ידית הדלת שבורה * התנור אינו נדלק כלל * דלת חורקת * כפתורים שבורים * התנור לא מפסיק לחמם ושורף אוכל * טיימר זמן לא תקין * בעיות חשמל ובעיות חיבור תנור לחשמל * בעיות בהצתה האלקטרונית בכריים.

להזמנת שירות מקצועי ואמין של טכנאי מזגן צרו קשר 052-3336733