תיקון מקפיאים


אם בעבר, כדי ליצור תנאי קירור אופטימליים, היה נדרש מבני האדם לחפור בור במעמקי האדמה ושם לאחסן את המזון, כיום לרשותנו עומדת המצאה יעילה במיוחד והיא מקפיא. בניגוד למקרר, במקפיא ניתן לשמר מזון לאורך זמן רב יותר ולהצטייד במלאי אשר יכול להספיק לנו לחודשים. לכן, כאשר המקפיא מפסיק לעבוד מדובר בצרה צרורה, אשר יכולה להוביל לעוגמת נפש ולהפשרת כל המזון שאנו שומרים. עם זאת, כיום לא תמיד נדרש לפנות את מקומו של המקפיא הישן עבור מקפיא חדש, ניתן בהחלט להזמין טכנאי מקפיאים מיומן המתמחה בתיקון מקפיאים.

מתי אנו זקוקים לתיקון מקפיאים?

המקפיא שלנו משרת אותנו על בסיס יומיומי והפך עם השנים לחלק מהשגרה עד כדי כך, שכל אחד מאתנו יתקשה לדמיין את חייו בלעדיו. עם זאת עם השנים או ללא התחזוקה הנכונה, תקלות במקפיא אכן יכולות להתרחש. פגיעה ביכולות ההקפאה תהיה אחת התקלות הנפוצות והיא יכולה להיגרם מסיבות כאלו ואחרות. גם ריח לא נעים היוצא מן המקפיא זו תקלה לא פחות נפוצה הדורשת מענה מקצועי.

חלק מן התקלות תוכלו אולי לפתור בכוחות עצמכם אך עבור אחוז גדול מהן יש להיעזר בשירותיו של טכנאי מקפיאים מקצועי. כמובן, שבכל עת באפשרותכם לקבל ייעוץ טלפוני מאתנו, חברת אורי קירור, המתמחה בתיקון מקפיאים. אנו נוכל לספק לכם מענה איכותי ואמין ולנסות להבין האם התקלה עמה אתם מתמודדים דורשת את הזמנתו של טכנאי מקצועי.

שירות תיקון מקפיאים זמין עבורך בטלפון052-3336733

תחזוקה נכונה של המקפיא תקטין את הצורך בתיקונו.

אין להקל ראש בחשיבותה של תחזוקה נכונה. תחזוקה בהתאם להוראות היצרן תבטיח שהמקפיא ישרת אתכם לזמן רב עד כמה שאפשר. בין הפעולות אותן תוכלו לבצע לשם שמירה על המקפיא נמצאות אלו:

  • שימוש נכון – כדאי להציב את המקפיא הרחק ממכשירי חשמל אשר פולטים חום לרוב ובמרחק של לפחות 10 סנטימטרים מן הקיר.
  • לא להעמיס – רצוי שלא להעמיס על המקפיא מוצרים יתר על המידה. העמסת יתר יכולה להוביל לכך שדלתות המקפיא לא יסגרו והוא לא יוכל לבצע את עבודתו נאמנה.
  • אריזה נכונה של המוצרים – מוצרי מזון יש לאטום ולעטוף נכונה בעזרתם של אביזרי אריזה מתאימים וכך ניתן יהיה להימנע מריחות לא נעימים במקפיא.

 

בחירת טכנאי לתיקון מקפיאים

על מנת לקבל מענה זמין ומקצועי יש לבחור טכנאי מקפיאים בעל ניסיון וותק בתחום. כדי להגיע לבחירה הנכונה ביותר של טכנאי תיקון מקפיאים עליכם שלא להתפשר על קריטריונים כמו מקצועיות, אמינות, ניסיון, וזמינות מקסימלית. בשוק קיימים כיום טכנאים רבים המתמחים בחשמל וקירור וחשוב לוודא שלטכנאי שהזמנתם יש את הידע והניסיון הדרושים לתיקון מקפיאים. כמו כן, מוטב לבחור בטכנאי מקפיאים אשר פועל באזור המגורים שלכם או מציע שירותים בפריסה ארצית וזאת כדי להימנע מזמני המתנה מיותרים.

בכל מקרה של תקלה הדורשת תיקון מקפיאים, אנו באורי קירור נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מענה זמין, איכותי ומקצועי!

שירות תיקון מקפיאים זמין עבורך בטלפון052-3336733