תיקון מקררים

קירור שלומי מספקת שירותי תיקון מקררים ומקפיאים פרטיים בכל אזור באר שבע והסביבה: אופקים, נתיבות, שדרות, מיתר, להבים, עומר ואשקלון 
שירות בערים:
קרית גת, אשדוד, יבנה, גן יבנה, רחובות, גדרה, חולון, בת ים וראשון לציון.

שירות תיקון המקררים נעשה על ידי טכנאי בעל ידע מקצועי עם ניסיון רב וותק בתחום תיקון המקררים.
בנוסף אנו מטפלים ומתקנים מערכות קירור ביתיות ומערכות מיזוג אוויר. אבחון תקלות מקררים, תיקון והתקנות מקררים, תיקון ותחזוקה של מקררים, תיקון מקפיאים ביתיים. עובדים עם כל חברות המקררים בשוק הישראלי.

 

זקוק לתיקון מקרר? הגעת למקום הנכון!
שירותי תיקוני מקררים ואחזקה שוטפת ע"י טכנאי מקררים באר שבע אשקלון, נתיבות, שדרות, אופקים, עומר, להבים, מיתר והסביבה שירות תיקון מקררים זמין עבורך בטלפון: 052-3336733

תיקון מקררים

המקררים הנמכרים בארץ ברובם עומדים בתו תקן ומחזקים מעמד ללא תקלות שנים רבות. המקרר הוא מוצר ביתי אשר נמצא בשימוש יום יומי, כאשר מתקלקל המקרר אי אפשר להמשיך בסדר היום כרגיל ויש צורך לתקנו. אין סיבה לחוסר אונים במקרי תקלה יש לפנות לטכנאי מקררים באזור מגוריך.

כיצד נדע מה התקלקל במקרר?

כאשר  מתחיל להשמיע רעש, כאשר המקרר מפסיק לקרר או לעבוד, במקרים אלה סביר שמדחס המקרר הפסיק לעבוד או בעיה בגומיית האיטום של הדלת או מעבה שאינו תקין - אלו מקשים על פעולת המקרר וגורמים לתקלות הדורשות תיקון.  לפני כל בדיקה שתרצו לבצע במקרר יש לוודא שהמקרר מנותק מהחשמל כולל חיבוריו פנימיים.

כדאי לבדוק את האחריות של המקרר או המקפיא ולבדוק מה תוקפה. מומלץ לקבל ייעוץ חינם בטלפון מחברת קירור שלומי ולקבל החלטה האם ניתן לתקן את המקרר לבד או שנדרש בעל מקצוע.

תיקון מקררים

תיקון מקררים

טיפים לשמירת מקרר תקין:

  • להקפיד על שימוש נכון ויעיל במקרר על מנת לשמור על תקינות לאורך שנים. גם ניקיון המקרר עוזר על תקינותו ומניעת תקלות.
  • איטום המקרר ומאריך את חיי המקרר וחוסך באנרגיה. שימו לב שהגומיות תקינות והמקרר נסגר היטב.
  • מריחה קלה של וזלין על המגנט הסמוך לגומיות של המקרר משפרת את האיטום. יש להימנע ממשחק עם דלת המקרר, פתיחה תכופה או פתיחה ממושכת.
  • מיקום המקרר משמעותי לתיקונו, את המקרר מומלץ להעמיד כ-15 ס"מ מהקיר ולא להצמידו לקיר, על מנת לאפשר צינון בגב המקרר.

אנו כאן לשירותך ונשמח לסייע בכל בעיה בתחום תיקון המקררים בבאר שבע וסביבתה