תיקון תנורים

תיקון תנורים בחברת קירור שלומי מתבצע ע"י טכנאי מקצועי, מנוסה ויעיל ובאחריות בכל אזור באר שבע, נתיבות, שדרות, אופקים, עומר, מיתר, להבים ואשקלון.
ובערים: קרית גת, אשדוד, יבנה, גן יבנה, רחובות, גדרה, חולון, בת ים וראשון לציון.

שירות תיקונים לכל סוגי תנורי האפייה. אנו עובדים עם כל החברות המוכרות בשוק הישראלי. התמחות החברה בטיפול בתנורים ותיקונם.

 

התנור לא עובד? זקוק לטכנאי תנורים בבאר שבע? הגעת למקום הנכון!
טכנאי תיקון תנורים אמין והוגן במחיר לכל כיס באזור הדרום לשירותך! שירות מהיר ואיכותי במחיר הוגן. 052-3336733

תיקון תנורים

תנורי האפייה הינם מכשיר חשמלי אשר קורות בו תקלות שונות, גם בתנורים חדשים ישנן תקלות הדורשות תיקון במיוחד אם השימוש בתנור הוא רב ויום יומי. תקלות נפוצות הן לרוב הן שהתנור כלל לא נדלק, טיימר לא עובד, בעיות בגוף החימום בה התנור מפסיק לחמם והבעיה ככל הנראה בתרמוסטט או תנור הגורם לקצר חשמלי מספר דקות לאחר הפעלתו ומפיל את החשמל בבית, תנור שלא מסיים את תוכנית החימום וממשיך לעבוד וגם ריח לא טוב מהתנור זו בעיה הדורשת תיקון.

תקלות נוספות: גופי חימום בתנור שאינם פועלים, מצבי אפיה אינם פועלים, פתחים בתא האפייה סתומים, בעיות בידוד בתא האפייה או הדלתות, בעיות שונות בטרמוסטט. תנורים הם מוצר חשמלי קל לתיקון אולם חשוב להכיר את דגם התנור והחברה המייצרת על מנת לתקנו והחזרתו לעבודה תקינה ולאורך שנים.

תיקון תנורים

טיפים והמלצות לתחזוקת תנורי אפיה

  • הימנעו משימוש יתר על חום גבוה ולמשך שעות מרובות - תנור אפיה ביתי אינו צריך לעבוד על חום מירבי למשך שעות.
  • הפעלת התנור מידי פעם - אל תתנו לתנור לעמוד לאורך זמן ללא הפעלה, במידה והתנור אינו בשימוש יום יומי השתדלו להפעילו לפחות אחת לחודש על מנת לשמור על עבודה תיקנה לאורך שנים.
  • בדקו את שקע ותקע התנור - בשל הקירבה לחום התנור עלול התקע או השקע להינמס ולהיחרך, חשוב לוודא תקינותם ולמנוע בכך נזק רציני יותר לתנור.
  • תנורים עם תוכנית ניקיון עצמית -תנורים איכותים בעלי תוכנית לניקוי עצמי, השתמשו בתוכניות אלה, הן טובות לשמירת התנור לאורך שנים.

 

תיקון תנורים

מה לעשות כשהתנור אינו עובד?
ראשית ישנן מספר בדיקות שניתן לעשות בעצמכם:

  • לנקות את התנור - ניקוי יסודי של התנור בסמרטוט לח, תסייע במקרים בהם יש ריח שרוף מהתנור. מומלץ לנקות את התנור לאחר כל שימוש ובכך להימנע מבעית הריח לאורך זמן.
  • תנור לא נדלק – בדקו שאין בעיה בשקע החשמל, נסו לחבר לשקע חשמל נוסף סמוך וודאו שהבעיה אכן בתנור ולא בשקע החשמל.
  • תנור לא עובד -  נסו לאפס את הטיימר (שעון התנור). ייתכן והפסקת חשמל שיבשה את השעון ואיפוסו יחזיר את התנור לעבודה תקינה.

 

 עדיין התנור לא עובד? נשמח לסייע ולספק לכם שירות באזור באר שבע והסביבה צרו עימנו קשר: 052-3336733