טכנאי מקררים בקירור שלומי

טכנאי מקררים ב"קירור שלומי", טכנאים בעלי ניסיון רב של שנים ובעל ניסיון מקצועי וותיק בתחום טכנאי המקררים.
אם אתם זקוקים לתיקון מקרר בבאר שבע, אופקים, נתיבות,שדרות, מיתר, להבים, עומר והסביבה צרו קשר 052-3336733 מענה טלפוני 24/7 וטכנאי יגיע אליכם עם שירות מהיר אמין ומקצועי ובמחיר סביר.

כיצד פועל המקרר?

מקרר הוא הינו מכשיר המורכב ממערכת קירור שבנויה עם מנוע  (מדחס ) שדוחס את הגז בצנרת שעשויה מנחושת ומשם עובר דרך צנרת בחום העיבוי בכדי לקרר את המאייד שבנוי מצנרת אלומניום ואז הופך במצב צבירה לנוזל ואז לאדים ,מעבה תפקידו לפלוט חום לסביבה.

במקרר הקפאה יבשה  באמצעות מנוע מאוורר הוא מפזר את הקור בחלל התא מזון והקפאה, על הסוללה בתוך המקפיא קיים חלקים נוספים שיש להם תפקיד חשוב למטרת עבודת המקרר בכדי להפשיר את תא הקפאהו חיישן טמפרטורה

כאשר החיישן מגיע לטמפרטורה מסויימת מכניס את הגוף חימום לעבודה וכך מתבצעת הפשרה, טמפרטורת קירור המוצרים מתבצעת על ידי כיוון התרמוסטט וכך יש קירור מאוזן בהתאם למצרכים הנמצאים בתוכו.

בעשור האחרון מקרר הולך ומשתכלל ביצור הטכנולוגי ומורכב יותר במבנה הפיקודי שלו על ידי כרטיס אלקטרוני שמורכב מרכיבים שאחראים על כל פעולות העבודה של המקרר בנוסף גם הכיוונים על ידי טאצים דיגטלים מנועי פן ומדחסי אינוורטר שלהם יש כרטיס בפני עצמו שמפעיל אותם, אך עם השידרוג גם סוג הגז הוחלף בשל הפגיעה באוזון ורוב המקררים החדשים מגיעים עם גז דליק r600 שלפני היו עובדים עם r12 r134.

אנו מספקים שירות טכנאי מקררים לכל המקררים במשק הישראלי - לחץ כאן לצפייה ברשימת החברות 

טכנאי מקררים

מדוע מתקלקל המקרר?


מערכות מתקדמות אלו מתקלקלות לפעמים כתוצאה מבלאי חלקים (עייפות החומר) ומצריך טיפול מקצועי של טכנאי בעל ניסיון עם כלים מתאימים וחלקי חילוף מתאימים לאותו מוצר, כאשר הוא מגיע לאבחן תקלה בשל כמות החברות הקיימות בענף "קירור שלומי" מחזיקה את מרבית החלקים המתבלים ועומדת לרשותכם בכדי שטכנאי שירות יגיע לתקן לכם את המקרר.


תקלות נפוצות במקרר

* המקרר לא מספיק קר
* המקפיא לא מספיק קפוא
* חוסר גז במקרר דליפת גז בצנרת
* המקררה עובד ללא הפסקות
* נזילת מים
* אייסמייקר לא עובד

* אין הפשרה וצובר קרח
* אין אור במקרר
* דלת לא אטומה מספיק
* המקרר מקפיא את האוכל בתא מזון
* צג דיגטלי לא נדלק
* המקרר מקצר מקפיץ את החשמל

להזמנת שירות מקצועי ואמין של טכנאי מקררים צרו קשר 052-3336733